I Niedziela Wielkiego Postu

1. W Środę Popielcową rozpoczął się Wielki Post. Czas modlitwy, pokuty i jałmużny.

2. Droga krzyżowa w piątki o godz. 1700, następnie Eucharystia. Gorzkie żale w niedzielę o godz. 1140. Zachęcam parafian do licznego udziału.

3. Rekolekcje wiekopostne rozpoczną się w V niedzielę Wielkiego Postu (7 kwietnia). Rekolekcje w tym roku będzie prowadził ks. Jan Ludwiczak z Kalisza.

4. W przyszłą niedzielę (zwaną niedzielą „Ad genteks”) modlimy się i wspieramy ofiarami (do puszek) polskich misjonarzy.

5. Sprawozdanie z ostatniej Rady Parafialnej.

6. Jest nowy Opiekun i Wpis.

7. Dzisiaj można złożyć ofiarę na tacę na ogrzewanie kościoła.

8. Dziękuję paniom ze Wólki za sprzątnięcie kościoła na dzisiejszą niedzielę i za ofiarę. Na sobotę na godz. 900 następne proszę do sprzątania panie z Wólki.

9. Zmarł Zygmunt Włodarczyk z Wólki. Pogrzeb we wtorek o godz. 1200.