18. - 24.03.2019r.

19.03.

1000

1700

Józefa (15 rocz. śm.), Mariannę, Bronisława, Krystynę, Helenę, Leszka Pasiów, Mariannę, Wacława Drzazgów

Teodozję, Józefa Gilów, Cecylię, Stanisława Sowizdrzałów,  Józefa Fiłkę

20.03.

1830

Janinę Grzejda – int. rodz. Więzowskich

21.03.

700

Zofię Szymaszek – int. Jana Szymaszka z rodz.

22.03.

1730

Droga Krzyżowa

Helenę Owczarek (2 rocz. śm.) – int. wnuka Tomasza z Agnieszką i Hanią

23.03.

Reginę, Franciszka Walasiaków, Małgorzatę, Czesława Łóżyńskich

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

24.03.

800

1000

1140

1200

Weronikę, Stanisława, Eugeniusza Kontowskich, Zofię, Ireneusza, Mirosława Kołodziejczyków i ich zm. rodziców, Marię Brąś

Jadwigę (5 rocz. śm.), Marię (25 rocz. śm.), Stanisława (22 rocz. śm.), Zofię, Józefa Wolskich, Mariannę, Marcina Kontowskich

Gorzkie Żale

Za parafian

II Niedziela Wielkiego Postu

1. We wtorek obchodzimy uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, patrona Kościoła Powszechnego i naszej Diecezji. Odpust w Bazylice św. Józefa  w Kaliszu. Msze św. w naszym kościele godz. 1000 i 1700.
  2. Droga krzyżowa w piątki o godz. 1700, następnie Eucharystia. Gorzkie żale w niedzielę o godz. 1140. Zachęcam parafian do licznego udziału.
  3. W sobotę na Msze św. o godz. 1700 zapraszam Grupę Modlitwy Ojca Pio.
  4. W niedzielę Narodowy Dzień Życia. Będziemy się modlić, by każde ludzkie życie było w naszej ojczyźnie prawnie chronione.
  5. Dziękuję parafianom za ofiary na ogrzewanie kościoła.
  6. Dzisiaj można złożyć ofiarę do puszek na pomoc polskim misjonarzom.
  7.  Ze względu na spowiedź w dekanacie w poniedziałek,  środę, czwartek i sobotę kancelaria będzie nieczynna.
  8. Dziękuję paniom ze Wólki za sprzątnięcie kościoła na dzisiejszą niedzielę i za ofiarę. Na sobotę na godz. 900 proszę do sprzątania panie z Kosatki.