13. - 19.01.2020 r.

Wiktorię Stępień (40 rocz. śm.), Edwarda, Feliksa, Jana Kurzajów, Teresę Kulig

14.01.

730

Henrykę Rygas – int Marka Wiertelaka z rodz., Zofii Dziadek, rodz. Filipiaków, Andrzeja Wolskiego z rodz., Wandy Wrzosek z rodz., Antoniego Sowizdrzała z rodz., rodz. Gilów, Wojciecha Dziadka z rodz., Adama Salamona z rodz., Zofii Klekot z rodz., Marianny Woźniak z rodz., Jolanty Janasińskiej z rodz., Adama Sowiaka z rodz., Adama i Stefana Pędziwiatrów z rodzinami, Renaty i Artura z rodz.

15.01.

730

Adama Wiertelaka – int. Wandy Wrzosek z rodz., Mariana Osiewalskiego i Ewy Mucha z rodz., sąsiadów Kamińskich, OSP Żuraw, Janiny Przybyłek z rodz., Urszuli Kluba z rodz., chrześniaczki Marty z mężem i córką, Marleny Stępień z mężem i dziećmi, Artura Wiertelaka, Marii Wiertelak, Stanisława Owczarka z rodz., rodz. Zagatów z Pipiów, rodzeństwa zięcia Sławomira, Stefana Szymaszka z siostrą Danielą, Pawła Szymaszka z rodz., Marii Chojnackiej z rodz.,

16.01.

730

Mariannę, Adama, Mieczysława Szymaszków, Pelagię, Józefa, Józefa Stawirejów, Zdzisławę, Jana Tokarków

17.01.

Bolesława, Zofię, Antoniego Chojnackich, Rozalię, Antoniego Andrzejewskich

18.01.

Dziękczynna w 1 rocz. urodzin Natana

NIEDZIELA 19.01.

800

1000

1200

Leokadię (1 rocz. śm.), Józefa Kamiennik, Zofię, Zbigniewa, Weronikę, Lucjana Stawirejów

Mariannę (19 rocz. śm.), Jana Więzowskich, Helenę, Helenę, Antoniego Gołąbków, ich rodziców, Józefa Stodulskiego, Adama Frydrycha

Za parafian

Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dzisiaj przeżywamy niedzielę Chrztu Pańskiego. Dziękujemy Panu Bogu za łaskę chrztu i naszym rodzicom.
  2. Jutro rozpoczynamy czas zwykły. Zgodnie ze starodawnym zwyczajem kolędy są śpiewane do 2 lutego ( Święto Ofiarowania Pańskiego).
  3. Jutro dzień fatimski. O godz. 1700 różaniec, następnie Eucharystia i procesja maryjna wokół kościoła.
  4. W sobotę rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  5. Jest nowy Opiekun
  6. Porządek kolędy :

poniedziałek  – Żychty i Kolonia od Krzyża (od p. Krzysztofa Balcerzaka do p. Zbigniewa Posiewały)

wtorek – Błota (od p. Łuszczka do p. Trzeciaka)

środa – Błota (od p. Benedykta Lipki do p. Kobieli i od p. Talarka)

czwartek – Kolonia od Krzyża (od. p. Pawła Puchaczewskiego)

piątek – Górka

sobota – Nowe Osiedle (od p. Bogdana Wysoty do p. Trzcińskiego

poniedziałek (20.01) – Stara Wieś ( od p. Dziadka do p. Jana Piekarskiego)

1.  Dziękuję paniom z Wojtyszek za sprzątnięcie kościoła na dzisiejszą niedzielę i za ofiarę. Na sobotę na 900  proszę do sprzątania następne  panie z Wojtyszek .