Ogłoszenia - I Niedziela Wielkiego Postu

21-02-2015

I Niedziela Wielkiego Postu

W Środę Popielcową rozpoczął się Wielki Post, który ma nas przygotować do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Potrzebne jest nasze nawrócenie.

1. Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17.00. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 11.40. Rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w niedziele 22 marca.
  2. W poniedziałek o godz. 17.00 eucharystia dla Grupy Modlitwy Ojca Pio.
  3. W sobotę o godz. 16.00 spotkanie przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  4. Pod chórem można podpisać petycję do Prezydenta Rzeczypospolitej, by nie podpisywał konwencji Rady Europy o zapobieganiu i przeciwdziałaniu wobec kobiet i przemocy domowej. Ta konwencja nie walczy z przemocą, ale z rodziną, religią i wyznawanymi wartościami. Potrzebny jest pesel.
  5. Pragnę podziękować Paniom z Zabrodzia za sprzątnięcie kościoła na dzisiejszą niedzielę i za ofiarę. Za tydzień proszę do sprzątania następne Panie z Zabrodzia.
  6. Powstała parafialna strona internetowa o adresie www.parafiabraszewice.pl